KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409375
nr 1440 9375
Vjeteslav Kliuchnikov
(f. 1956), Ryssland
Oljemålning, Vjeteslav Kliuchnikov (f. 1956), Signerad, Näckrosor. Olja på duk, 25x35, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:34:01
19/12 14:52:10
1.500 kr
20/12 20:28:20