KONST / Litografier / Färglitografi 12837081
nr 1283 7081
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Nätbåten". Signerad, Motivet: 42x55 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:20:22
1.400 kr
1.600 kr
1.700 kr
21 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson