KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144052

nr 1614 4052

Ivor Philips. Signerad, daterad 1990, bygata. Olja på pannå, 90x190 cm, yttermått inklusive ram: 100x193 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:16:10