KONST / Litografier / Färglitografi 13903427
nr 1390 3427
Arne Olsson
(1918-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 5/75, yttermått inklusive ram: : 66x76 cm
Arne Olsson, svensk målare och grafiker född 1918, död 2004 .
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:52:27
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr