KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482129
nr 1548 2129
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Bro. Signerad, daterad -82. Olja på duk, 69x75 cm, oramad
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:13:23
13/6 20:02:40
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer