KONST / Litografier / Färglitografi 14456074
*
nr 1445 6074
Christer Sandelin
(f. 1961), Sverige
Tennisbollar. Signerad, numrerad 1/190. Färglitografi. Bladets mått: 70x94, yttermått inklusive ram: 85x110 cm
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2022
kl 20:53:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/1 17:46:49
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Christer Sandelin
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Läs mer om Christer Sandelin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christer sandelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sverige tennisbollar
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:50
*
Christer Sandelin
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Läs mer om Christer Sandelin
nr 1445 6074
Christer Sandelin
(f. 1961), Sverige
Tennisbollar. Signerad, numrerad 1/190. Färglitografi. Bladets mått: 70x94, yttermått inklusive ram: 85x110 cm
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/1 17:46:49 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Christer Sandelin
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sÃ¥ngare, född 1961.Läs mer om Christer Sandelin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christer sandelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sverige tennisbollar
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:50