ART / Lithographs / Litograph in colors 14907086
nr 1490 7086
Harro Koskinen
(f. 1945), Finland
Harro Koskinen (b. 1945), Finland. Åkerfält. Signerad och numbered 184/360. Litograph in colors, Image dimensions: 37x55 cm, outer dimensions including frame: 51x69,
LITOGRAPH IN COLORS, Åkerfält. Signerad och numrerad 184/360. Färglitografi, bildmått: 37x55 cm, yttermått inklusive ram: 51x69 cm
Harro Koskinen, Finnish painter, born 1945, dead .
700
SEK 300
Monday September 19 2022
at 19:18:41
19/9 19:01:06