KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424035
nr 1442 4035
Ruben Wallström
(1888-1953), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 50x53, yttermått inklusive ram: 64x66 cm
Ruben Wallström, svensk konstnär född 1888, död 1953 .
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 januari 2022
kl 21:12:02
300 kr
350 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Ruben Wallström
Läs mer om Ruben Wallström