ART / Lithographs / Litograph in colors 10974247
nr 1097 4247
Margareta Carlstedt
(f. 1934), Sverige
Margareta Carlstedt, blommande träd, numrerade och signerade, subject: 30x23 + 19x38,
LITOGRAPH IN COLORS, Margareta Carlstedt, blommande träd, numrerade och signerade, motivet: 30x23 + 19x38
Margareta Carlstedt, Swedish painter born 1934.
SEK 100
Monday Mars 20 2017
at 20:49:58
18/3 17:53:26
- Thema-auction
Mar 20
Read more about Grafik
Margareta Carlstedt
Read more about Margareta Carlstedt