KONST / Litografier / Färglitografi 12144154
nr 1214 4154
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 197/390. Motivet: 40x49 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:28:10
28/10 10:05:50
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas