ART / Etchings etc / Bemålade träsnitt 14688424
nr 1468 8424
Bemålade träsnitt
2 pcs, birds, Asia, early 20th century, outer dimensions including frame: 36x20, watercolour, wear.
2 st, Fåglar, Asien, Tidigt 1900-tal, yttermått inklusive ram: 36x20, akvarell
Condition: slitage
1000
SEK 500
Tuesday May 24 2022
at 20:36:06
24/5 19:17:29