KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13592371

nr 1359 2371

Rosa Liksom

(f. 1958), Finland

Signerad, daterad 2000. Akvarell, 30x40cm

Rosa Liksom pseudonym för Anni Ylävaara, finländsk konstnär och författare född 1958.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:51:16

Rosa Liksom

Läs mer om Rosa Liksom