KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar/akvareller 15837072

nr 1583 7072

Teckningar/akvareller

5 st, 3 st Ellen Jolin+ 1 st Mathilda Jolin+ 1 st Julia Jolin (signerad Carlson), bladets mått: 32x15-62x44 cm

Kondition: Einar Jolins Mamma/Farmor/Faster, lösa blad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 december 2023
kl 19:07:27

30/11 15:17:34 1      Vinnande bud