KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12894223

nr 1289 4223

Akvarell

Fält Artillerie, 31x76 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:36:26