KONST / Litografier / Färglitografi 11386528
nr 1138 6528
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), spelande kvinna, EA-upplaga, signerad, 62x44
Kondition: löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:34:48
1.200 kr
1.500 kr