KONST / Litografier / Färglitografi 9176430
nr 917 6430
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 222/250, signerad, bladets mått: 55x65
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 20:34:04
300 kr
500 kr