KONST / Litografier / Färglitografi 15286433
nr 1528 6433
Bengt Nordenborg
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 168/200. Färglitografi, bildmått: 63x47 cm, yttermått inklusive ram: 82x67 cm
Bengt Nordenborg, född 1938 i Karlstad, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:48:29
20/3 19:23:34
Bengt Nordenborg
Läs mer om Bengt Nordenborg