KONST / Litografier / Färglitografi 14519101

nr 1451 9101

Bo Swenson

(f. 1932), Sverige

Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 40x56, yttermått inklusive ram: 52x72 cm

Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 februari 2022
kl 19:25:03

28/2 13:12:37 1      Vinnande bud

Bo Swenson

Läs mer om Bo Swenson