MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 15952026

nr 1595 2026

Karmstol

1950-tal, Galon

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 januari 2024
kl 19:12:25

  • Tema
  • 29 jan

50/60/70-tal

Läs mer om 50/60/70-tal