KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645251
nr 1264 5251
Margit Bodin, Karlberg. Signerad, daterad 75. Olja på duk, 49x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:35:22
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)