KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997517
nr 1499 7517
Gunnar Nordström
(f. 1921), Sverige
Oljemålning, Sofia Kyrka. Signerad. Olja på duk, 59x49 cm, yttermått inklusive ram: 90x79 cm
Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:34:15
28/10 19:14:23
100 kr
31/10 11:05:16