KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944152
*
nr 1194 4152
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, 1800-tal. Olja på duk, 37x45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juli 2018
kl 20:41:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/7 15:35:06
1
500 kr
30/7 15:33:38
1
800 kr
30/7 19:39:18
2
700 kr
30/7 19:39:18
1
800 kr (Budbetjänt)
30/7 19:39:31
2
1.000 kr
30/7 19:55:09
1
1.200 kr
30/7 19:56:03
1
1.300 kr
30/7 19:56:52
2
1.200 kr
30/7 19:56:52
1
1.300 kr (Budbetjänt)
30/7 19:57:11
2
1.400 kr
30/7 20:01:28
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: jaktstilleben olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14
*
Oljemålning
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
nr 1194 4152
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, 1800-tal. Olja på duk, 37x45 cm
Kondition: slitage
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 juli 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/7 15:35:06 | 1 | 500 kr |
| 30/7 15:33:38 | 1 | 800 kr |
| 30/7 19:39:18 | 2 | 700 kr |
| 30/7 19:39:18 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 30/7 19:39:31 | 2 | 1.000 kr |
| 30/7 19:55:09 | 1 | 1.200 kr |
| 30/7 19:56:03 | 1 | 1.300 kr |
| 30/7 19:56:52 | 2 | 1.200 kr |
| 30/7 19:56:52 | 1 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
| 30/7 19:57:11 | 2 | 1.400 kr |
| 30/7 20:01:28 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: jaktstilleben olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14



