KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004077
nr 1700 4077
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 26x23 cm, yttermått inklusive ram: 30x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:02:09
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr