KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213064

nr 1221 3064

Boris Ottenberg

(1891-1946), Sverige

Oljemålning, Herrgård, signerad. Olja på pannå, 26x31, oramad

Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 3 december 2018
kl 18:53:49

Boris Ottenberg

Läs mer om Boris Ottenberg