MÖBLER / Skåp & hyllor / Etagehylla 15264338
nr 1526 4338
Etagehylla
Ungern. Bredd: 56 cm. Djup: 29 cm, höjd: 113 cm
Kondition: slitage, skador, vinglig
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:45:24
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)