KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088318
nr 1408 8318
Oidentifierad konstnär. Signerad, "The coming storm". Olja på duk, 40x55cm, yttermått inklusive ram: 59x74cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:13:20
300 kr
500 kr
600 kr