KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12254018

nr 1225 4018

Jean-Louis Forain

(1852-1931), Frankrike

Etsning, Motivet: 12x16

Kondition: signerad i plåt

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:26:03

Jean-Louis Forain

Läs mer om Jean-Louis Forain