KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 9344394
nr 934 4394
Sidenmålning
Oidentifierad konstnär, signerad, 54x38
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 januari 2015
kl 18:15:04
150 kr
200 kr
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion