KONST / Litografier / Färglitografi 12198076
nr 1219 8076
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. EA-upplaga, "New York 1983, Signerad, bladets mått: 75x57
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:02:27
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer