ART / Oil paintings / Oil painting 13636784
nr 1363 6784
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad G Horst, Horse, portrait. Oil on canvas, 39x52 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad G Horst, Hästporträtt. Olja på duk, 39x52 cm
800
SEK 350
Monday November 30 2020
at 20:57:30
300 kr