KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13337122
nr 1333 7122
Iwar Donnér
(1884-1964), Sverige
Oljemålning, Iwar Donnér (1884-1964), Sverige, tillskriven. Motiv från Waxholm. Ej signerad. Olja på duk, 67x90cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:35:26
12/6 23:00:42
Iwar Donnér
Läs mer om Iwar Donnér