KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343273

nr 1234 3273

Sture Wikström

(1921-1993), Sverige

Oljemålning, Fiskare, signerad. Olja på pannå, 43x17

Sture Wikström, svensk bildkonstnär född 1921, död 1993.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:45:37

6/2 23:00:40 1      Vinnande bud

Sture Wikström

Läs mer om Sture Wikström