KONST / Litografier / Färglitografi 9177368
*
nr 917 7368
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), Tiger, 187/230, motivet: 72x51
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 oktober 2014
kl 20:06:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/10 17:56:10
1
1.400 kr
12/10 20:25:56
2
1.100 kr
12/10 20:25:58
1
1.200 kr (Budbetjänt)
13/10 20:01:57
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djur djurmotiv färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tiger tigrar
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
*
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Läs om budbetjänten
nr 917 7368
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), Tiger, 187/230, motivet: 72x51
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 oktober 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/10 17:56:10 | 1 | 1.400 kr |
| 12/10 20:25:56 | 2 | 1.100 kr |
| 12/10 20:25:58 | 1 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
| 13/10 20:01:57 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djur djurmotiv färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tiger tigrar
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18



