KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12554464
nr 1255 4464
Eduard Boehm
(1830-1890), Österrike
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, 74x100 cm
Eduard Boehm, bildkonstnär född 1830, död 1890.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:38:29
18/5 15:53:45