ÖVRIGT / Diverse / Oljelampa 8066053
nr 806 6053
Oljelampa
orientalisk, brons, Antik, höjd: 13, längd: 15
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:02:58
300 kr
400 kr
500 kr