KONST / Litografier / Färglitografi 10256172
nr 1025 6172
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, Igge Karlsson (f. 1932), 81/120, signerad, 78, motivet: 40x52
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:26:30
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
14 mar
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson