KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11698137

nr 1169 8137

Ã…ke Pettersson (NÃ…W)

(f. 1925), Sverige

Etsning, "Morgondis", signerad och numrerad 7/15. Löst blad, bladets mått: 23x11,5 cm

Kondition: med dedikation

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 mars 2018
kl 20:16:57

13/3 20:34:29 1      300 kr
19/3 17:45:34 2      Vinnande bud

Ã…ke Pettersson (NÃ…W)

Läs mer om Ã…ke Pettersson (NÃ…W)