Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Cake tin 9255120



*

nr 925 5120


CAKE TIN

+ KAFFEBURK bland annat Triett,


+ KAFFEBURK bland annat Triett


Estimate:

500

Sold:

SEK 800

Auction date:

Monday November 17 2014
at 19:34:32


  • Bid history
Time Bidder Bid
12/11 21:37:26 1      100 kr
12/11 22:01:15 2      150 kr
13/11 15:21:44 3      300 kr
15/11 15:09:48 4      Vinnande bud
16/11 21:10:32 3      500 kr
16/11 21:10:32 4      600 kr (Robot)
17/11 19:16:14 5      700 kr
17/11 19:16:14 4      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • Nov 17

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: kakburk
  • 1017 CENTERPIECE
    bowls, one pair, around year 1800, France, brons/k..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:53
  • 8140 FIRE SET
    forging, contemporary production. Height: 70 cm,
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:51
  • 8341 DISH
    Försilvrad koppar. Diameter: 31 cm,
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:05




Ladda ner broschyr