MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 11843007
nr 1184 3007
Fåtölj
1940-tal, omklädd
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 maj 2018
kl 18:43:54
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)