ART / Lithographs / Litograph in colors 8435035
nr 843 5035
Bror Ingemar Fröberg
(1921-1999), Sverige
Bror Ingemar Fröberg (1921-1999), 171/260, subject size: 59x66,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Bror Ingemar Fröberg (1921-1999), 171/260, motivets mått: 59x66
400
SEK 100
Monday August 26 2013
at 19:39:43
25/8 21:42:57
Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg, svensk målare född 1921 i Stockholm, död 1999.
Read more about Bror Ingemar Fröberg