KONST / Litografier / Färglitografi 12023514
nr 1202 3514
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 108/260. Motivet: 65x51 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2018
kl 19:34:49
9/9 08:19:56
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe