KONST / Litografier / Färglitografi 16894116
nr 1689 4116
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 27/175, "Perpetum immobile!. Färglitografi. Bladets mått: 64x45 cm, yttermått inklusive ram: 86x64 cm
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 mars 2025
kl 19:39:58
100 kr
150 kr