KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12822130

nr 1282 2130

Nils Andersson

(1817-1865), Sverige

Oljemålning, Skridsko på natten. Signerad. Olja på duk, 34x45 cm

Nils Andersson, svensk bildkonstnär född 1817, död 1865.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:22:14

16/10 23:04:35 1      Vinnande bud

Nils Andersson

Läs mer om Nils Andersson