ÖVRIGT / Diverse / Plåtburkar 13824359
nr 1382 4359
Plåtburkar
1950-70-tal, diverse
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:28:20
200 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr