KONST / Litografier / Färglitografi 12837091
nr 1283 7091
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Norrpada skärgård, Pelarberget", ej numrerad, Signerad. Motivet: 24x31 ca
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:40:05
21/10 18:24:32
21 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson