KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5086096

nr 508 6096

Etsning

1800-tal, Salutavit Elisabeth, 33 x 22

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 februari 2008
kl 16:12:52

9/2 18:24:21 1      Vinnande bud
11/2 10:02:47 2      200 kr