KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568064

nr 1356 8064

Emilia Lönblad

(1865-1946), Sverige

Oljemålning, Signerad, porträtt. Olja på duk, 97x77cm

Emilia Lönblad, svensk målare född 1865, död 1946.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 19:14:09

Emilia Lönblad

Läs mer om Emilia Lönblad