KONST / Litografier / Färglitografi 13229262
nr 1322 9262
Reiner Schwarz
(f. 1940), Tyskland
Färglitografi, "Die injektion", 1971. Signerad, numrerad 13/100, oramat löst blad. Motivet: 25x39. Bladets mått: 42x59 cm
Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:49:38
27/4 18:33:28