KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499324
nr 1449 9324
Frans Gard
(1892-1978), Sverige
Oljemålning, Signerad, skog. Olja på pannå, 66x89cm, yttermått inklusive ram: 83x105cm
Frans Gard, född 1892 i Görlunda, Närke, död 1978, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:53:41
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
Frans Gard
Läs mer om Frans Gard