GLASS & CERAMICS / Art Glass / Glass sculptures 9668125

nr 966 8125

GLASS SCULPTURES

7 pcs, Hadeland, djur, height: 2-7 ca, wear, damages, bla trasigt öra.

7 st, Hadeland, djur, höjd: 2-7 ca

Condition: slitage, skador, bla trasigt öra

Withdrawn

Monday June 8 2015
at 19:00:38